Aros de Esperanza

SITEMAP  |  CONTACT    OK   

Laatste nieuws

21-12Prettige Feestdagen & Sportief 2025!
15-12Meer wedstrijden ondanks regen
14-12Wedstrijden toch kunnen spelen!
26-11Getrakteerd op pizza!
22-11Welkom terug!
meer nieuws

Diversen

>Nieuws
>Sitemap
>Nieuwsbrief
>Fotoalbum
>La Liga de Esperanza
>ANBI-status

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws

OK
Steun Aros de Esperanza!

Diversen  >  Nieuws  >  ANBI-status verkregen!

ANBI-status verkregen!

Stichting Aros de Esperanza is zeer blij om al haar donateurs mee te kunnen delen dat op 24 september onze ANBI-aanvraag bij de Belastingdienst is goedgekeurd! Zie ook de afbeelding van onze ANBI-beschikking onderaan dit artikel.

 

De ANBI-status hebben wij met terugwerkende kracht gekregen. Stichting Aros de Esperanza is per 1 januari 2013 aangemerkt als ANBI, dus alle donaties vanaf die datum zijn fiscaal aftrekbaar.

 

ANBI staat voor Algemeen Nut Beogende Instelling. Dit zijn instellingen die door de belastingdienst worden aangemerkt als het algemeen belang dienend.

 

Wat is het voordeel om als ANBI aangemerkt te worden door de Belastingdienst?

 

- Donateurs/sponsors van een ANBI mogen hun giften aftrekken van de inkomsten- of vennootschapsbelasting.

 

- Nalatenschappen (erfenissen en schenkingen) ontvangen door een ANBI zijn vrijgesteld van erfbelasting.

 

Uw donaties aan onze stichting zijn dus, afhankelijk van uw persoonlijke situatie, fiscaal aftrekbaar en over schenkingen of nalatenschappen hoeft de stichting geen schenkings/successierecht te betalen waardoor uw giften volledig terecht komen bij ons project om kansarme meisjes in de sloppenwijken van Medellín, Colombia een betere toekomst te geven.

 

Voor meer informatie over de belastingvoordelen m.b.t. een ANBI zie de website van de Belastingdienst:

http://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/connect/bldcontentnl/belastingdienst/zakelijk/

 

En zie ook de onderstaande link van de Belastingdienst om te kijken wie wel en wie niet een ANBI-status heeft:
http://www.belastingdienst.nl/rekenhulpen/giften/anbi_zoeken/ 

 

 

 

 

 




Meer nieuws:

MET DANK AAN ONZE SPONSORS


Particuliere donateurs www.uniquewebdesign.nl www.avelon.nl www.adinco.nl www.oudemaas.nl